Descanso Ideal II Cabo Corrientes
| Δωρεάν Wi-Fi Δωμάτια με δωρεάν WiFi | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Descanso Ideal II Cabo Corrientes Μαρ ντελ Πλάτα με 1 υπνοδωμάτιο απέχει επίσης 7 λεπτά με τα πόδια από το Πάρκο Gral. San Martín Mar del Plata. Αυτό το διαμέρισμα 30 τ.μ. Έχει τη δυνατότητα να υποδεχτεί 2 άτομα.
Η Πλατεία Colon απέχει σχεδόν 2 χλμ. από το διαμέρισμα. Η πλησιέστερη παραλία βρίσκεται σε απόσταση 650 μέτρων. Επίσης το Καζίνο Central βρίσκεται σε απόσταση περίπου 2,1 χλμ.
Το διαμέρισμα Descanso Ideal II Cabo Corrientes περιλαμβάνει αίθριο, μπαλκόνι και σαλόνι, και βλέπει στη θάλασσα. Το κατάλυμα παρέχει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για τη μεγαλύτερη άνεση σας. Επιπλέον, το μπάνιο διαθέτει στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.
Αυτό το διαμέρισμα παρέχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, τραπεζαρία σε περίπτωση που οι επισκέπτες θέλουν να μαγειρέψουν.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Plaza Dardo Rocha3875 χλμ.
- Crucero Anamora3806 χλμ.
- Our Lady of Lourdes Grotto3346 χλμ.
- Leopoldo Lugones Library3496 χλμ.
- Capilla Divino Rostro2319 χλμ.
- Museo de la Fuerza de Submarinos3552 χλμ.
- Teatro El Galpon de las Artes3448 χλμ.
- Πλατεία Mitre2665 χλμ.
- Λιμάνι Mar Del Plata3784 χλμ.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Astor Piazzolla12 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Ανελκυστήρας
- Πυροσβεστήρες
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Ξαπλώστρα
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
Στο δωμάτιο
- Δωμάτια με δωρεάν WiFi
- Θέρμανση
- Αίθριο
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια γνωστά αξιοθέατα υπάρχουν κοντά στο το διαμέρισμα Descanso Ideal II Cabo Corrientes;
San Martin Park καθώς και Playa Chica βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Descanso Ideal II Cabo Corrientes. - ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Descanso Ideal II Cabo Corrientes;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Descanso Ideal II Cabo Corrientes αποτελεί 81$. - ❓
Μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στο το διαμέρισμα Descanso Ideal II Cabo Corrientes;
Το το διαμέρισμα Descanso Ideal II Cabo Corrientes παρέχει ιδιωτικός χώρος στάθμευσης.